Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Expobank CZ se podílí na školení odborníků v odvětví Private Banking

28. августа 2018

Alexey Aleksandrov, ředitel Expobank Private Banking & Individual Banking, bude na semináři pro přípravu odborníků v oblasti Private Banking jedním z hlavních řečníků.

Seminář se koná 7. září v Kyjevě v rámci výukových programů s podporou Národního centra pro přípravu zaměstnanců v bankovnictví Ukrajiny (NCPBRU).

Účastníci se mohou dozvědět o specifice poskytování služeb fyzickým osobám – vlastníkům velkého soukromého kapitálu. Současně se A. Aleksandrov také podělí o své zkušenosti s budováním servisního modelu a s vytvářením produktové linie pro poskytování služeb movitým klientům v řadě finančních institucí ze států Evropské Unie a SNS.

„Když vzděláváš jiné, vzděláváš se i ty sám. Pro každého odborníka je velkou ctí, když má možnost sdílet své zkušenosti a pohovořit o úrovni profesionální expertizy Expobank CZ a odvětví Private Banking ČR obecně z platformy NCPBRU. Spolupráce se vzdělávacími zařízeními umožňuje na jednu stranu šířit informace o současném bankovnictví a požadavcích EU, na druhou stranu poskytuje možnost vyslechnout si kolegy a klienty, což nepochybně podnítí i partnerství a vzájemnou důvěru,“ předpokládá Alexey Aleksandrov.

Будьте всегда в курсе: подпишитесь на нашу рассылку – этот шаг вам окупится с лихвой!

  • Все о наших продуктах, услугах, акциях и новинках
  • Мы не рассылаем спам: всю важную для вас информацию мы в обобщенном виде публикуем примерно один раз в месяц
  • После ввода и отправки электронного письма мы отправим вам контрольное сообщение по электронной почте