Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Zvolte ten
správný tah s REFIXO

Posuňte svou půjčku správným směrem.
Refinancování půjček za 4,88 % ročně.

Reprezentativní příklad

Celková výše úvěru:      300 000,00 Kč
Měsíční splátka:             4 815,00 Kč

Pevná úroková sazba je při nesplnění podmínek řádného splácení 10,99 % p.a. a RPSN 11,57 % p.a., délka splácení je 93 měsíců a celková splatná částka 446 716 Kč. Při splnění podmínek řádného splácení uplatníme slevu na úrokové sazbě a provedeme tak předčasné splacení úvěru, úroková sazba tak bude 4,88 % p.a.

Při řádném splácení
Pevná úroková sazba: 4,88 % ročně
Délka splácení: 72 měsíců
RPSN: 5,14 % p.a.
Celková splatná částka: 346 680,00 Kč

Podmínky řádného splácení:
Je to úplně jednoduché - jediné pravidlo je nezpozdit se s žádnou ze 72 splátek o více než 10 kalendářních dnů. Po řádném zaplacení 72. splátky úvěr doplatíme, takže Vás bude stát jen 4,88 % ročně

Maximální úroková sazba 10.99 % ročně
*Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Ke změně stačí pár jednoduchých kroků

Jednodušší to ještě nebylo
Občanský průkaz, telefon a pár minut času. Zcela na dálku s využitím moderních technologií. Stačí občanský průkaz, mobilní telefon a za pár minut uvidíte, kolik můžete ušetřit. Když se rozhodnete podmínky potvrdit a na dálku podepsat smlouvu, vše ostatní už je na nás.

Jasné podmínky
Nepoužíváme „sazba od“, cenu máme jednu pro všechny klienty a záleží jen na tom, jestli splní jednoduchá pravidla pro řádné splácení. A pro úplnost – bez poplatku za předčasné splacení, bez poplatku za poskytnutí, bez poplatku za vedení.

Chtějte jen to nejlepší...
Naším cílem je oslovit výborně splácející klienty a nabídnout jim všem ty nejlepší podmínky. Nemusíte v ceně dotovat ani velké pobočkové sítě, ani astronomické marketingové náklady, ani špatně splácející klienty. K úvěru dostanete zcela zdarma nejlepší účet na trhu, náš NEO účet (se spoustou zajímavých výhod) . Z účtu NEO bude probíhat splácení úvěru. Žádné dravčí praktiky, usilujeme o co nejlepší hodnocení u klientů, ale také v rámci indexu odpovědného úvěrování.

Podmínky pro refinancování

Úroková sazba
Jediným nákladem spojeným s úvěrem v Expobank je úroková sazba, která je pro každého klienta stejná – při nesplnění podmínek řádného splácení je maximálně 10,99% ročně. Díky slevě na úrocích při splnění podmínek řádného splácení je pro každého klienta pouze 4,88 % ročně.

Jako účet pro splácení získává každý klient zcela zdarma NEO účet, aktuálně nejvýhodnější účet na českém trhu dle Finparada.cz.

Poplatky
Služba Refixo – S převedením úvěrů do Expobank nejsou spojeny žádné poplatky – neuplatňujeme poplatek ani za poskytnutí ani za vedení úvěru a předčasné splacení je také zdarma.

NEO účet - Založení účtu vám zabere jen 7 minut.

Co je Refixo?

Chceme nabídnout ty nejlepší podmínky všem výborně splácejícím klientům. Refixo je služba, pomocí které si můžete zlepšit podmínky na jednom nebo více úvěrových produktech. Půjčky, kreditní karty a kontokorenty můžete sloučit a převést do Expobank CZ. Službu jsme pro Vás postavili tak, aby zážitek byl co nejpohodlnější – s využitím aktuálně dostupných technologií, aby bylo možné zcela bez papírování. Od nás, jako od digitální banky, není ani jiné řešení myslitelné :).  Chtěli jsme, aby každý, kdo řádně splácí své půjčky dostal jednoduchou příležitost si ověřit, jestli nemůže mít podmínky lepší. Zkuste sami, jak se nám to podařilo
(a o svůj zážitek se s námi podělte, abychom se mohli i nadále zlepšovat).

Prodlení se splácením
V případě prodlení se splácením uplatňujeme úrok z prodlení v zákonné výši – tj. aktuálně 13,75 % ročně. Na neuhrazenou splátku Vás nejprve zdarma upozorníme prostřednictvím sms a pokusíme se s Vámi spojit telefonicky. Až následně posíláme upomínky, za které si účtujeme 300 Kč. Zpravidla odesíláme první upomínku 
15. den po splatnosti. Nejdůležitější je problém se splácením co nejdříve komunikovat, společně se pokusíme najít co nejvhodnější řešení. Pokud se nám nepodaří najít lepší řešení, budou Vám odesílány další upomínky obvykle 30. a 45. den po splatnosti, 65. den vám pak zašleme poslední výzvu před zesplatněním celého úvěru. I tyto upomínky jsou zpoplatněny 300 Kč.

V případě, že se dostanete do neočekávané situace, kdy můžete mít problém úvěr splácet, je tak vždy nejlepší nás kontaktovat na čísle ​​800 700 800, nebo alespoň vyplněním formuláře zde.

Další důležité informace:
V rámci maximální otevřenosti Expobank zveřejňuje příklady dokumentů – níže se tedy můžete podívat na vzorovou úvěrovou smlouvu,
předsmluvní informace a další dokumenty.

Chcete vědět ještě něco?

Rádi se s vámi spojíme. Vyplňte prosím své jméno, e-mail a napište, co vás zajímá – naši ochotní pracovníci vám odepíší do 24 hodin. Pracovní doba je Po - Pá 8. 00 - 19. 00 hod.

Jednoduše zadejte
své kontaktní údaje