Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Přehled
funkčnosti

Aktuální informace o 
funkčnosti internetového 
bankovnictví

Moderní design a intuitivní ovládání

Expobanking má uživatelské rozhraní přizpůsobené pro rychlou a snadnou práci jak na počítači, tak na mobilním zařízení – ať už chytrém telefonu, nebo tabletu.

Informace na jednom místě

Na hlavní obrazovce máte k dispozici kompletní přehled Vašich účtů a historii posledních osmi transakcí. Účty můžete přejmenovat dle vlastních preferencí, zobrazit jejich podrobnosti nebo se jedním kliknutím přenést do detailní transakční historie. Přímo z hlavní obrazovky si dále můžete zadat platební příkaz pomocí tzv. Chytré platby, či si prohlédnout kalendář událostí na Vašich účtech.

Jednoduché zadávání plateb

Samozřejmostí je vyřízení jak domácích, tak zahraničních plateb vč. SEPA plateb, trvalých příkazů, souhlasů s inkasem a SIPO. Velice užitečnou funkcí je Chytrá platba, která Vám ulehčí opakované zadávání již realizovaných plateb. Stejně jako vyhledáváte na internetu, můžete prostřednictvím Chytré platby vyhledat  své v minulosti provedené platby, a pak je rovnou předvyplněné použít. Složité šablony se staly minulostí.

  • Pokud budete zadávat více plateb, máte možnost si je připravit předem a hromadně je pak podepsat
  • Platby v CZK mezi vlastními účty nebo účty v rámci banky jsou realizovány během několika sekund
  • U svých účtů a realizovaných platebních příkazů a transakcí máte k dispozici detailní přehledy

Přehled účtů a historie transakcí

K dispozici máte přehled všech Vašich účtů a historii transakcí. Samozřejmostí je možnost detailního filtrování a vyhledávání detailů transakcí včetně možnosti si detail platby vytisknout v PDF, či exportovat do formátu xls a csv pro další zpracování. Ke každému účtu máte k dispozici také výpisy dle Vámi nastavené frekvence, které si můžete stáhnout ve formátu PDF.

Snadná správa platebních karet

Na jednom místě naleznete informace o svých platebních kartách a karetních transakcích, přehledu vyčerpaných limitů, včetně možnosti měnit PIN a limity ke kartám i u on-line plateb. Nechybí ani blokace karet, nastavení čísla pro 3D Secure nebo změna adresy pro zasílání karty.

Přehledné informace o investicích a úvěrech

Expobanking nabízí přehled Vašich investičních produktů, včetně historie obchodních pokynů (nákup, prodej) a výplaty dividend a kupónů. Na stránce úvěrů máte k dispozici přehled všech Vašich úvěrových produktů, včetně detailních informací např. o stavu splácení. Pokud potřebujete získat informaci ke svým investicím nebo úvěrům, můžete o ni snadno zažádat prostřednictvím zprávy v internetovém bankovnictví.

Zřizování produktů a služeb on-line

Prostřednictvím Expobanking si snadno založíte běžný účet nebo termínovaný vklad. Stejně snadno můžete produkt zrušit. Pro advokáty a notáře nabízíme možnost on-line správy účtů úschov, a to včetně otevírání nových účtů.

Nastavení informačních zpráv

Nastavení způsobu informování o provedených transakcích na účtech či platebních kartách nebylo nikdy jednodušší. Získejte přehled o pohybech na účtu ihned prostřednictvím emailu nebo SMS.

Vylepšená komunikace s bankou

Potřebujete s něčím poradit? Máte problém s platbou? Expobanking nabízí snadnou digitální komunikaci s bankou díky možnosti zasílání zpráv i s přílohou.

Správa uživatelů

Expobanking nabízí přehled uživatelů účtu a jejich oprávnění s možností je kdykoliv měnit, či nového uživatele vytvořit.

Potvrzení

V sekci Účty a vklady si můžete snadno stáhnout potvrzení, např. Potvrzení o zůstatku na účtu, Potvrzení o vedení účtu apod.

Archiv dokumentů

Do archivu dokumentů se ukládají smlouvy a dokumenty, které se generují při zřizování produktů přes internetové bankovnictví. Máte tak stále k dispozici veškerou smluvní dokumentaci.

Funkce vhodné zejména pro podnikatele a firmy

Kromě standardních funkcí mohou nejen podnikatelé a firmy využít export a import dat (přenos dat z účetnictví a zpět, vytváření hromadných příkazů k úhradě), využít kombinované vícestupňové podepisování příkazů a zplnomocnit další uživatele kteří budou mít přístup k účtu/účtům.