Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Pomáháme tam, kde to má smysl

Protože máme srdce na pravém
místě, aktivně jim pomáháme. Kromě toho podporujeme i současnou českou kulturu.

Vážíme si práce neziskových organizací . Pro podporu si vybíráme ty, které jsou z jakéhokoli důvodu znevýhodněny. Společenská odpovědnost pro nás není fráze, ale tvoří jednu z hlavních etických hodnot Expobank i všech našich zaměstnanců.

Adventor

Občanské sdružení Adventor všestranně podporuje českou autistickou komunitu. Kromě jiného nabízí a zprostředkovává terapeutickou a poradenskou péči pro autisty všeho věku, spolupracuje na přípravě legislativních změn a provozuje chráněnou dílnu – a to i díky našim příspěvkům.

Podporujeme od roku 2019

www.adventor.org

Národní ústav pro autismus, u.ú.

Financujeme projekt poskytování osobní asistence a odlehčovacích (respitních) služeb autistům žijícím v České republice – zejména dětem. Konkrétně se jedná třeba o doprovod dětí do a ze školy, mimoškolní činnosti, kroužky, sportovní a jiné zájmové aktivity.

Generálním partnerem od r. 2007

www.nautis.cz


Symfonický orchestr Českého rozhlasu

SOČR patří k předním a zároveň nejstarším českým orchestrálním tělesům. Svou nápaditou dramaturgií a stále stoupající uměleckou úrovní si právem získal významné postavení v českém i světovém kulturním životě. Důkazem je třeba časté hostování v zahraničních koncertních síních.

Hrdým partnerem od r. 2018

www.socr.rozhlas.cz

Chcete vědět ještě něco?

Rádi se s vámi spojíme. Vyplňte prosím své jméno, e-mail a napište, co vás zajímá – naši ochotní pracovníci vám odepíší do 24 hodin. Pracovní doba je Po - Pá 8. 00 - 19. 00 hod.

Jednoduše zadejte
své kontaktní údaje