Stylové karty od Expobank

Každá z našich karet umí rychlé, pohodlné a bezkontaktní placení po celém světě. A každá má i speciální výhodu. Vyberte si tu, která je pro váš život jako stvořená!

Stylové karty od Expobank

Každá z našich karet umí rychlé, pohodlné a bezkontaktní placení po celém světě. A každá má i speciální výhodu. Vyberte si tu, která je pro váš život jako stvořená!

Bezkontaktní debetní karta MasterCard Standard s volitelným cestovním pojištěním až do 2 000 000 Kč 

Platební karta MasterCard Gold s možností věrnostního program Priceless Prague pro nakupování se slevami po celé ČR

Platební karta MasterCard Business s věrnostním programem MasterCard® BUSINESS SELECTION

MC Standard

Bezkontaktní debetní embosovanou platební kartou MasterCard Standard platíte snadno a rychle u obchodníků po celém světě i na internetu. Ke kartě je možné volitelně si sjednat cestovní pojištění s velkorysým limitem pojistného plnění ve výši až 2 000 000 Kč. Kartu získáte k běžnému účtu vedenému u Expobank.

TIP: Zaregistrujte kartu do programu MasterCard PRICELESS Specials a z každé platby kartou u vybraných obchodníků dostáváte peníze zpět!

Kartou můžete vybírat z jakéhokoliv bankomatu ostatních bank na území ČR za pouhých 6,50 Kč a v rámci NEO účtu dokonce ZDARMA


Snadné a rychlé platby online na celém světě

Cestovní pojištění s velkorysým limitem pojistného plnění 2 mio Kč

         Peníze zpět díky programu MasterCard PRICELESS Specials 


MC Gold

Prestižní bezkontaktní debetní embosovanou platební kartou MasterCard Gold platíte snadno a rychle u obchodníků po celém světě i na internetu. Kartu získáte k běžnému účtu vedenému u Expobank.

TIP: Aktivujte si ke kartě věrnostní program Priceless Prague (nástupce programu MasterCard Elite). Díky věrnostnímu programu získáte slevy u vybraných prodejců po celé ČR a jako bonus i možnost zažít spoustu nevšedních zážitků! Více o tom, jak program funguje, najdete na stránkách Priceless Prague.

Jako držitel prémiové karty MasterCard Gold získáváte přístup k široké nabídce benefitů
K prestižní kartě MasterCard Gold získáte

  • Vysoký týdenní limit, který Vám umožní čerpat finanční úprostředky dle momentální potřeby
  • Cestovní pojištění typu Comfort Plus v ceně karty


MC Business

Bezkontaktní debetní embosovanou platební kartou MasterCard Business platíte snadno a rychle u obchodníků po celém světě i na internetu. Kartu lze získat k podnikatelskému nebo firemnímu účtu. K platební kartě si můžete aktivovat věrnostní program MasterCard® BUSINESS SELECTION.
 

Karta MasterCard Business nabízí dva programy:

MasterCard Business Standard Programme

Jako držitel firemní karty MasterCard Business Standard získáváte přístup k široké nabídce benefitů.

MasterCard Business Executive Programme


Jako držitel firemní karty MasterCard Business Executive získáváte přístup k široké nabídce benefitů.


Blokace karet pro platby ve vybraných zemích

Pro ochranu platebních karet našich klientů a s ohledem na zvyšujících se bezpečnostní rizika spojená s tzv. skimmingem platební karty vydané Expobank CZ standardně blokujeme pro platby v Indonésii.

Pokud budete do daných zemí cestovat, můžete si vaši platební kartu bezplatně po dobu pobytu odblokovat, a to prostřednictvím našeho call centra: Po – Pá: 8:00 – 19:00 na tel. 844 844 822 nebo ze zahraničí na tel. +420 233 233 233.
 

3D Secure

Na konci roku 2016 zavedla Expobank CZ službu 3D Secure, která zajišťuje maximální bezpečnost při platbách kartou na internetu. Pokud jste držitelem platební karty Expobank CZ a.s., zaregistrujte si své mobilní telefonní číslo pro autorizaci plateb na internetu prováděných platební kartou. Více se o 3D Secure dozvíte zde.


Vysoký týdenní limit

Cestovní pojištění typu Comfort Plus v ceně karty

Blokace karet pro platby ve vybraných zemích

Cestovní pojištění k platebním kartám

S námi je celý svět bezpečné místo! Ke kartám MasterCard Gold a MasterCard Business nabízíme výhodné cestovní pojištění, které ochrání vás, vaše blízké i vaše peníze při cestách do všech zemí světa.

Buďte vždy v obraze: Přihlaste se
k odběru našeho newsletteru – vyplatí se Vám!

  • Vše o našich produktech, službách, akcích a novinkách
  • Nespamujeme: vše důležité pro vás shrneme cca 1 x za měsíc
  • Po zadání a odeslání e-mailu vám pošleme ověřovací e-mail