Stylové karty od Expobank

Každá z našich karet umí rychlé, pohodlné a bezkontaktní placení po celém světě. A každá má i speciální výhodu. Vyberte si tu, která je pro váš život jako stvořená!

Mastercard Standard

Bezkontaktní debetní platební kartou Mastercard Standard platíte snadno a rychle u obchodníků po celém světě i na internetu. Ke kartě je možné volitelně si sjednat cestovní pojištění s velkorysým limitem pojistného plnění ve výši až 2 000 000 Kč. Kartu získáte k běžnému účtu vedenému u Expobank.

Kartou můžete vybírat z jakéhokoliv bankomatu ostatních bank na území ČR za pouhých 6,50 Kč a v rámci NEO účtu dokonce ZDARMA

Výhody k Mastercard Standard

Cestovní pojištění s velkorysým
limitem pojistného plnění 2 mio Kč

Snadé a rychlé platby
online na celém světě

Mastercard Gold

Prestižní bezkontaktní debetní embosovaná platební kartou Mastercard Gold platíte snadno a rychle u obchodníků po celém světě i na internetu. Kartu získáte k běžnému účtu vedenému u Expobank.

TIP: Aktivujte si ke kartě věrnostní program Priceless Prague (nástupce programu Mastercard Elite). Díky věrnostnímu programu získáte slevy u vybraných prodejců po celé ČR a jako bonus i možnost zažít spoustu nevšedních zážitků! Více o tom, jak program funguje, najdete na stránkách Priceless Prague. Jako držitel prémiové karty Mastercard Gold získáváte přístup k široké nabídce benefitů.

Výhody Mastercard Gold

Vysoký týdenní limit, pro
čerpání financí dle potřeby
 

Mastercard Business

Bezkontaktní debetní embosovaná platební kartou Mastercard Business platíte snadno a rychle u obchodníků po celém světě i na internetu. Kartu lze získat k podnikatelskému nebo firemnímu účtu. 

Karta Mastercard Business nabízí dva programy:

Mastercard Business Standard Programme

 Získáváte přístup k široké nabídce benefitů
Cestovní pojištění typu Standard v ceně karty

Mastercard Business Executive Programme

Získáváte přístup k široké nabídce benefitů
Cestovní pojištění typu Comfort Plus v ceně karty


Blokace karet pro platby ve vybraných zemích

Pro ochranu platebních karet našich klientů a s ohledem na zvyšujících se bezpečnostní rizika spojená s tzv. skimmingem platební karty vydané Expobank CZ standardně blokujeme pro platby v Indonésii. Pokud budete do daných zemí cestovat, můžete si vaši platební kartu bezplatně po dobu pobytu odblokovat, a to prostřednictvím našeho call centra: Po – Pá: 8:00 – 19:00 na tel. 844 844 822 nebo ze zahraničí na tel. +420 233 233 233.

3D Secure

Na konci roku 2016 zavedla Expobank CZ službu 3D Secure, která zajišťuje maximální bezpečnost při platbách kartou na internetu.

Pokud jste držitelem platební karty Expobank CZ a.s., zaregistrujte si své mobilní telefonní číslo pro autorizaci plateb na internetu prováděných platební kartou. Více se o 3D Secure dozvíte zde.

Výhody Mastercard Business

Vysoký
týdenní limit

Cestovní pojištění typu
Comfort Plus v ceně karty

Blokace karet pro platby ve vybraných zemích 

NEObyčejný bankovní účet

Hledáte vyšší zhodnocení Vašich financí?

a další...

Chcete vědět ještě něco? Ozveme se vám!

Vyplňte prosím své jméno, e-mail a napište, co vás zajímá - naši ochotní pracovníci Vám odepíší do 24 hodin.
Pracovní doba  je Po - Pá 8. 00 - 19. 00 hod.

Odesláním beru na vědomí zásady ochrany  osobních údajů