Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Potřeby našich
klientů jsou individuální.

Stejně jako naše řešení

Proč zvolit Expobank CZ?

Naším vlastníkem není ruský stát a českým i mezinárodním klientům poskytujeme jedny z nejlepších spořicích a investičních produktů, které na českém trhu najdete.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Naše služby podle potřeby ochotně přizpůsobíme.

Při jednání s klienty se řídíme těmito hodnotami

Individuální přístup

Vycházíme z toho, že naši klienti sami nejlépe vědí, co chtějí a potřebují. A my jim to poskytneme.

Umíme naslouchat

Nevěříme v prefabrikovaná, univerzální východiska. Klientům nabízíme vhodná řešení poté, co si vyslechneme jejich přání a potřeby.

Týmová spolupráce

Náš recept na efektivitu? Přiveďte dohromady špičkové lidi, dejte jim samostatnost – a důvěru. Pak se dějí zázraky.

NEO účet – Založení účtu vám zabere jen 7 minut

Historie banky

Jsme férovou a zcela apolitickou bankou. Naší prioritou je řádný chod banky a obsluha Vás, našich klientů. Stavíme na naší 31leté tradici na zdejším trhu, většinu klientely tvoří Češi a české firmy a podnikáme na základě licence od České národní banky. Banku vede české představenstvo a pracují zde převážně Češi a Slováci, přičemž někteří ze zaměstnanců u nás působí od vzniku banky. Poctivě zde platíme všechny daně, sídlíme v Praze a dlouhodobě podporujeme české charitativní organizace i českou kulturu.  Pod současným názvem Expobank CZ a.s. působíme od roku 2014. Naším hlavním akcionářem je soukromá osoba, nikoliv stát, a v rámci její mezinárodní skupiny máme postavení samostatné a nezávislé české banky. Země původu hlavního akcionáře nemá žádný přímý vliv na naše podnikání v České republice. Konflikt na Ukrajině v únoru 2022 banka veřejně odsoudila.

BAWAG Bank CZ a.s.

2004

LBBW Bank CZ a.s.

2008

Expobank CZ a.s.

2014

První FinTech bankovní platforma v ČR

2018

Chcete vědět ještě něco?

Rádi se s vámi spojíme. Vyplňte prosím své jméno, e-mail a napište, co vás zajímá – naši ochotní pracovníci vám odpovědí do 24 hodin. Pracovní doba je Po–Pá 8:00–19:00 hod.

Jednoduše zadejte
své kontaktní údaje: