Jak se zapojit do služby Concierge bonusového programu NEO GO přes aplikaci WhatsApp

Pro usnadnění přístupu do služby Concierge jsme pro Vás připravili jednoduchý manuál s popisem jednotlivých kroků. 

1. Ověřte si, zda máte ve svém mobilním telefonu instalovanou aplikaci WhatsApp. Veškerá komunikace se službou Concierge probíhá jako on-line chat právě a jedině přes aplikaci WhatsApp.

2. Pokud aplikaci WhatsApp instalovanou nemáte, můžete si ji zdarma stáhnout v obchodě Google Play (Android) nebo v App Store (iOS). Upozorňujeme, že aplikace musí být spárována s mobilním telefonním číslem, které jste zadal/a ve Vašem Internetovém bankovnictví. Jinak nebude možné Concierge chat aktivovat. 

3. Uložte si do kontaktů telefonní číslo +420 777 753 344 (např. pod názvem NEO GO). Otevřete aplikaci WhatsApp a začněte novou konverzaci s tímto kontaktem. Konverzaci s Concierge službou zahájíte napsáním pokynu „ahoj cashback“ do textového pole. Dále se již budete řídit pokyny ze strany Concierge služby zadanými jako odpověď na zahájení komunikace. Ukázku aktivace služby a následné komunikace naleznete na obrázku níže.

4. Prostřednictvím Concierge chatu a po zadání pokynu „ahoj cashback“ Vám bude automaticky zaslán unikátní odkaz na rezervaci ubytování prostřednictvím Booking.com. Při rezervaci ubytování přes tento odkaz bude Vaše rezervace automaticky spárována s Vaším účtem a získáte nárok na zpětné vyplacení 5 % z celkové částky za rezervované ubytování. Příslušná částka Vám bude připsána na Váš bankovní účet u Expobank CZ nejpozději do 60 dnů po odhlášení z pobytu (check-out).

5. Přes aplikaci WhatsApp nyní můžete využívat všechny služby programu NEO GO. Operátory Concierge služby můžete kontaktovat např. s žádostí o zajištění letenek; rezervaci vstupenek do divadla, kina, či na koncerty; rezervaci místa v restauraci nebo objednávku např. květin, potravin.

V rámci pilotního provozu nabízíme komunikaci v českém jazyce každý den v době 08:00 – 20:00 hod., v anglickém a ruském jazyce kdykoliv 24 hodin denně. 

Kontakt

Pro více informací kontaktujte naší bezplatnou zákaznickou linku na telefonu 844 844 822.
Na lince jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 8 do 19hod. Využít můžete i kontaktní formulář.
Na dotaz zaslaný prostřednictvím kontaktního formuláře Vám odpovíme v nejbližším možném termínu.   
 

Manuál ke stažení v pdf

S naším zpravodajstvím vám již nic důležitého neuteče!