Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Expobanking

Detailní přehled
funkcionalit snadno a rychle

Expobanking a jeho hlavní výhody

Informace na jednom místě

Na hlavní obrazovce máte k dispozici kompletní přehled Vašich účtů a historii posledních osmi transakcí. Účty můžete přejmenovat dle vlastních preferencí, zobrazit jejich podrobnosti nebo se jedním kliknutím přenést do detailní transakční historie. Přímo z hlavní obrazovky si dále můžete zadat platební příkaz pomocí tzv. Chytré platby, či si prohlédnout kalendář událostí na Vašich účtech.

Moderní design a intuitivní ovládání

Expobanking má uživatelské rozhraní přizpůsobené pro rychlou a snadnou práci jak na počítači, tak na mobilním zařízení – ať už chytrém telefonu, nebo tabletu.

Jednoduché zadávání plateb

Samozřejmostí je vyřízení jak domácích, tak zahraničních plateb vč. SEPA plateb, trvalých příkazů, souhlasů s inkasem a SIPO. Velice užitečnou funkcí je Chytrá platba, která Vám ulehčí opakované zadávání již realizovaných plateb. Stejně jako vyhledáváte na internetu, můžete prostřednictvím Chytré platby vyhledat  své v minulosti provedené platby, a pak je rovnou předvyplněné použít. Složité šablony se staly minulostí.

Pokud budete zadávat více plateb, máte možnost si je připravit předem a hromadně je pak podepsat
Platby v CZK mezi vlastními účty nebo účty v rámci banky jsou realizovány během několika sekund
U svých účtů a realizovaných platebních příkazů a transakcí máte k dispozici detailní přehledy

Přehled účtů a historie transakcí

K dispozici máte přehled všech Vašich účtů a historii transakcí. Samozřejmostí je možnost detailního filtrování a vyhledávání detailů transakcí včetně možnosti si detail platby vytisknout v PDF, či exportovat do formátu xls a csv pro další zpracování. Ke každému účtu máte k dispozici také výpisy dle Vámi nastavené frekvence, které si můžete stáhnout ve formátu PDF.

Přehledné informace o investicích a úvěrech

Expobanking nabízí přehled Vašich investičních produktů, včetně historie obchodních pokynů (nákup, prodej) a výplaty dividend a kupónů. Na stránce úvěrů máte k dispozici přehled všech Vašich úvěrových produktů, včetně detailních informací např. o stavu splácení. Pokud potřebujete získat informaci ke svým investicím nebo úvěrům, můžete o ni snadno zažádat prostřednictvím zprávy v internetovém bankovnictví.

Snadná správa platebních karet

Na jednom místě naleznete informace o svých platebních kartách a karetních transakcích, přehledu vyčerpaných limitů, včetně možnosti měnit PIN a limity ke kartám i u on-line plateb. Nechybí ani blokace karet, nastavení čísla pro 3D Secure nebo změna adresy pro zasílání karty.

Zřizování produktů a služeb on-line

Prostřednictvím Expobanking si snadno založíte běžný účet, spořicí účet nebo termínovaný vklad. Stejně snadno můžete produkt zrušit. Pro advokáty a notáře nabízíme možnost on-line správy účtů úschov, a to včetně otevírání nových účtů.

Nastavení informačních zpráv

Nastavení způsobu informování o provedených transakcích na účtech či platebních kartách nebylo nikdy jednodušší. Získejte přehled o pohybech na účtu ihned prostřednictvím emailu nebo SMS.

Vylepšená komunikace s bankou

Potřebujete s něčím poradit? Máte problém s platbou? Expobanking nabízí snadnou digitální komunikaci s bankou díky možnosti zasílání zpráv i s přílohou.

Správa uživatelů

Expobanking nabízí přehled uživatelů účtu a jejich oprávnění s možností je kdykoliv měnit, či nového uživatele vytvořit.

Potvrzení

V sekci Účty a vklady si můžete snadno stáhnout potvrzení, např. Potvrzení o zůstatku na účtu, Potvrzení o vedení účtu apod.

Archiv dokumentů

Do archivu dokumentů se ukládají smlouvy a dokumenty, které se generují při zřizování produktů přes internetové bankovnictví. Máte tak stále k dispozici veškerou smluvní dokumentaci.

Co je to neautorizovaná platba?

Neautorizovaná platba znamená, že ještě nebyla podepsána, a tedy nemůže být bankou provedena. Pokud využíváte tzv. vícestupňové podepisování, musí být platba podepsána všemi nutnými podpisy. Pokud některý chybí, není takovou platbu možné provést. 

Co je to platba s budoucí valutou?

Jedná se o jakoukoli jednorázovou platbu, která má datum splatnosti v budoucnosti. 

Funkce vhodné zejména pro podnikatele a firmy

Kromě standardních funkcí mohou nejen podnikatelé a firmy využít export a import dat (přenos dat z účetnictví a zpět, vytváření hromadných příkazů k úhradě), využít kombinované vícestupňové podepisování příkazů a zplnomocnit další uživatele kteří budou mít přístup k účtu/účtům.

Užitečné odkazy

NEO účet - Založení účtu vám zabere jen 7 minut.

Založení NEO účtu je tak snadné

Chcete vědět ještě něco?

Rádi se s vámi spojíme. Vyplňte prosím své jméno, e-mail a napište, co vás zajímá – naši ochotní pracovníci vám odepíší do 24 hodin. Pracovní doba je Po - Pá 8. 00 - 19. 00 hod.

Jednoduše zadejte
své kontaktní údaje