Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Odměňujeme
za doporučení

Za každého
přivedeného klienta oba
získáte odměnu 500 Kč

Jak získat odměnu?

Je to snadné! Založte si u nás NEO účet a poté se přihlaste do svého internetového bankovnictví. Klikněte na banner „Doporučení“ a nasdílejte svůj unikátní odkaz s krátkým doporučením svému blízkému. Využít můžete email, WhatsApp, Twitter nebo SMS.

Jakmile si vámi doporučený klient založí NEO účet a splní podmínky uvedené níže, oba dva od nás získáte odměnu 500 Kč, kterou vám připíšeme na NEO účet.

Doporučit nám takto můžete až 50 nových klientů a získat tak až 25 000 Kč.

NEO účet - Založení účtu vám zabere jen 7 minut.

Proč NEO účet?

 • NOVÁ vertikální karta
 • vaše úspory zhodnotíme férovou úrokovou sazbou 4,61 % p.a.
 • účet je zdarma
 • zdarma výběry z bankomatů v ČR i zahraničí
 • lepší ochrana vašich peněz v zahraničí díky možnosti DCC blokace transakcí
 • své fintech partnery můžete ovládat z jednoho místa

Podmínky ve třech krocích:

 1. Vámi doporučený nový klient si založí NEO účet přes zaslaný kód, který byl vygenerovaný po dobu trvání kampaně 1. 4. 2022 – 31. 3. 2023,
  a zároveň si požádá i o platební kartu. 
   
 2. Po založení NEO účtu si nový klient na účet převede dostatečný zůstatek (v návaznosti na nadcházející potřebu), aby bylo možné kartou platit.
   
 3. Až obdrží kartu, provede nový klient její aktivaci a poté nejpozději do uplynutí 2 kalendářních měsíců následujících po měsíci od založení NEO účtu provede tři platby debetní platební kartou. Za platbu se pro tyto účely považuje platba kartou na platebním terminálu u obchodníka nebo na internetu, nikoliv však použití bankomatu. 
Jakmile vámi doporučený nový klient všechny podmínky splní, provedeme kontrolu (provádíme každý pracovní den vždy do 18hod.) a nejpozdějí do 2 dnů  vyplatíme vám oběma odměnu na vaše NEO účty. Nezapomeňte prosím, že pro výplatu odměny je nutné, aby doporučený klient doposud nikdy nebyl v žádném smluvním vztahu s Expobank nebo nezískal odměnu za založení už v minulosti.
Podrobné podmínky této marketingové kampaně naleznete ZDE.
Vyhrazujeme si právo podmínky této marketingové kampaně kdykoliv změnit, včetně změny doby jejího trvání. Informaci o případných změnách kampaně uveřejníme na našich internetových stránkách www.expobank.cz v sekci Produktové podmínky pro NEO účet.

Chcete vědět ještě něco?

Rádi se s vámi spojíme. Vyplňte prosím své jméno, e-mail a napište, co vás zajímá – naši ochotní pracovníci vám odepíší do 24 hodin. Pracovní doba je Po - Pá 8. 00 - 19. 00 hod.

Jednoduše zadejte
své kontaktní údaje