Kariéra

Vítáme Vás v sekci Kariéra a péče o zaměstnance. Naším cílem je vytvářet a udržovat tým motivovaných a spokojených zaměstnanců. Jsme si vědomi toho, že za úspěchem naší banky je především  pracovní nasazení našich kolegů, proto pečlivému výběru nových spolupracovníků a jejich adaptaci v Expobank CZ věnujeme velkou pozornost.

V naší práci se řídíme těmito hodnotami:

Průběh výběrového řízení:

S  kandidáty  jednáme vždy korektně a poskytujeme jim podporu po dobu celého náborového procesu. Před osobním setkáním s kandidáty probíhá předvýběr kandidátů na základě zaslaných životopisů a motivačních dopisů. Po zhodnocení profilu kandidáta, zejména požadovaného vzdělání a kvalifikace, vybrané uchazeče kontaktujeme a pozveme k prvnímu setkání.

Výběrové řízení probíhá formou osobního setkání vždy minimálně ve dvou kolech. V průběhu těchto interview se kandidát dozví více informací o pracovní pozici a vzájemných očekáváních od budoucí spolupráce. Kandidát se setká nejprve se zástupcem z oddělení HR, který ho postupně provede dalšími koly, ve kterých se seznámí s budoucím přímým nadřízeným a dále s manažerem zodpovědným za oblast, do které obsazovaná pozice spadá.

Zaměstnanecké benefity

Našim zaměstnancům se snažíme poskytovat zajímavé a motivační benefity. V současnosti náš balíček benefitů obsahuje tyto:

A co Vám můžeme nabídnout navíc?

Aktuální volné pozice

V případě Vašeho zájmu o pracovní pozici v Expobank CZ a.s. nás kontaktujte na emailu
jobs@expobank.cz.