Internetové bankovnictví

Expobanking

Expobanking

Prostřednictvím Expobanking můžete řídit veškeré Vaše finance z domova, nastavovat si limity či PIN kód na platebních kartách, zakládat nové produkty nebo mít přehled o Vašich investicích a půjčkách. Expobanking se může pochlubit moderním designem a intuitivním ovládáním, které je přizpůsobené pro rychlou a snadnou práci jak na počítači, tak na mobilním zařízení.

Pro koho je určeno?

Internetové bankovnictví Expobanking je určené jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele a firmy.

Prohlédněte si Expobanking

Výhody

Přehled funkčností

Jak si Expobanking založit?

Expobanking získáte automaticky při založení běžného nebo spořicího účtu u nás. Účet si nově můžete založit on-line nebo na jakékoliv naší pobočce.

Kam se můžete obrátit

V případě, že potřebujete více informací, si nejdříve projděte sekci Často kladených otázek (FAQ), kde naleznete většinu informací. Pokud Váš problém přetrvává, kontaktujte klientské centrum na e-mailu info@expobank.cz nebo na telefonu 844 844 822 (po-pá 8.00-19.00).

Dokumenty

Elektronické bankovnictví

MultiCash

MultiCash je mezinárodní multibankovní systém přímého bankovnictví jehož prostřednictvím můžete obsluhovat Vaše účty vedené v různých bankách jak v České republice, tak v zahraničí. MultiCash je určen zejména pro podnikatele a firmy, které realizují veliký objem platebních příkazů nebo potřebují obsluhovat účty více samostatných právních subjektů.

Výhody

Naši specialisté jsou připraveni nainstalovat klientskou část v prostorách Vaší společnosti a vyškolit Vaše zaměstnance.

Dokumenty ke stažení

Kam se mohu obrátit?

Více informací získáte na pobočkách nebo na telefonním čísle 844 844 822, hovory ze zahraničí na telefonním čísle +420 233 233 233, (po-pá 8.00-19.00) nebo pošlete dotaz na ebs@expobank.cz.