Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Zástupce Expobank Private Banking účastníkem ukrajinského Wealth Management Forum

Pan Alexey Aleksandrov, ředitel Expobank Private Banking, bude jedním z klíčových řečníků na „Ukrajinském Wealth Management Foru“, které se bude konat v Kyjevě dne 6. listopadu 2018.

Fórum se stane místem setkání profesionálů v oblasti soukromého bankovnictví a rodinného podnikání. V rámci panelové diskuse budou debatovat o aktuálních tématech, s nimiž se hráči na trhu aktuálně potýkají. Náročná agenda fóra slibuje podtržení několika nejdůležitějších otázek: transparentnosti a všeobecných standardů v reportování, obchodních trendů v boji o ukrajinské investory, příležitosti pro filantropii a charitu na Ukrajině.

„Možnost oslovení posluchačů řady expertů je pro mne čest a atraktivní záležitost zároveň, stejně tak jako skvělá příležitost k výměně názorů s kolegy a získání nových kontaktů. Velice se těším, že v rámci této události uslyším o citlivých otázkách, které vyžadují zvláštní pozornost“, uvádí Alexey Aleksandrov.

Více informací o „Ukrajinském Wealth Management Foru“ naleznete na oficiálních stránkách.

Expobank Private Banking – obchodní linie v rámci společnosti Expobank CZ se zaměřením na produkty a služby pro vysokopříjmovou klientelu, nabízející řešení k ochraně, zachování a zvyšování hodnoty jejich kapitálu.

Buďte vždy v obraze: Přihlaste se
k odběru našeho newsletteru – vyplatí se Vám!

  • Vše o našich produktech, službách, akcích a novinkách
  • Nespamujeme: vše důležité pro vás shrneme cca 1 x za měsíc
  • Po zadání a odeslání e-mailu vám pošleme ověřovací e-mail