Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Úroková sazba na účtu NEO od Expobank CZ opět vzroste, tentokrát na 3,51 % ročně. Na celý zůstatek a bez podmínek

Dlouhodobě jeden z nejlépe úročených účtů na českém trhu NEO od Expobank CZ bude pro klienty brzy ještě atraktivnější. S účinností od pondělí 11. dubna 2022 na něm vzroste úroková sazba na 3,51 % ročně, a to na úplně celý zůstatek a bez podmínek a omezení. Pro její získání stačí klientům jediné – mít, nebo si sjednat běžný účet NEO, který přináší i výhody spořicího účtu. Založení a vedení běžného účtu NEO a mnoho dalších služeb je zdarma. Zájemci si ho můžou jednoduše založit po internetu během několika minut. Účet NEO je spolu s výhodným online refinancováním spotřebitelských úvěrů REFIXO vlajkovým produktem v nabídce Expobank CZ.

„Naše finanční služby jsou férové a transparentní. Proto na rozdíl od řady jiných finančních institucí neklademe klientům pro získání atraktivní úrokové sazby 3,51 % ročně na účtu NEO žádné dodatečné podmínky, jako jsou například platby kartou, příchozí platby, zastropování úročené částky či zda se jedná o již stávající, nebo nové finanční prostředky převedené z jiných bank,“ uvedl Radek Lišák, ředitel privátního a individuálního bankovnictví Expobank CZ.

Spolu s novou úrokovou sazbou 3,51 % ročně účinnou od 11. dubna přináší běžný účet NEO i řadu dalších praktických výhod, jako jsou například bezplatné výběry hotovosti platební kartou z libovolného bankomatu kterékoliv banky v České republice i v zahraničí. S využitím externích fintech partnerů mohou klienti prostřednictvím internetového bankovnictví snadno sjednat cestovní pojištění či jiný finanční produkt. Klientům je také k dispozici bezplatná ochrana platebních karet, díky níž se mohou vyhnout nevýhodným DCC transakcím v zahraničí při platbě kartou nebo výběrech hotovosti z bankomatu. Samotné založení běžného účtu NEO na stránkách www.expobank.cz je jednoduché a trvá jen pár minut. Případně mohou klienti navštívit kamennou pobočku Expobank CZ v Praze na Pankráci.

Dalším populárním produktem Expobank CZ je online refinancování spotřebitelských úvěrů REFIXO s pevnou úrokovou sazbou pouhých 3,49 % ročně při řádném splácení. REFIXO může klientům při převedení jejich spotřebitelských úvěrů do Expobank CZ ušetřit i desítky tisíc korun na drahých splátkách a poplatcích. REFIXO si klient vyřídí pohodlně na webových stránkách banky bez papírování nebo chození do pobočky.

Nejzajímavější statistické výsledky nedávného průzkumu pro Expobank CZ o zkušenostech a postojích Čechů ke spořicím účtům najdete v samostatné tiskové zprávě (link).

Zpráva v pdf ke stažení ZDE