Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Úroková sazba na běžném účtu NEO od Expobank CZ opět roste, a to na atraktivních 2,01 % ročně. Na celý zůstatek a bez podmínek

Další příznivá zpráva pro všechny současné i budoucí klienty s běžným účtem NEO od Expobank CZ je tady. S účinností od pondělí 15. listopadu nabídne ještě atraktivnější úrokovou sazbu 2,01 % ročně, a to stejně jako dosud na úplně celý zůstatek bez podmínek a omezení. Pro její získání stačí klientům jediné – mít, nebo si založit běžný účet NEO. Ten je vlajkovým produktem v nabídce finančních služeb Expobank CZ pro občany. Vedení běžného účtu NEO a další služby jsou zdarma. Zájemci si ho mohou jednoduše založit po internetu během několika minut. Expobank CZ je českou bankou s 30letou tradicí na zdejším trhu.

„I tentokrát pohotově reagujeme na zvýšení sazeb ČNB, abychom všem našim klientům s běžným účtem NEO přinesli ještě atraktivnější úrokovou sazbu 2,01 procent ročně na celý zůstatek co nejrychleji. I tímto krokem naplňujeme naši pozici férové banky, která má každého klienta vždy na prvním místě,“ uvedl Radek Lišák, Head of Private & Individual Banking Expobank CZ.

Na rozdíl od jiných finančních institucí neklade Expobank CZ klientům pro získání atraktivní úrokové sazby 2,01 % ročně žádné dodatečné podmínky, jako jsou například platby kartou, příchozí platby, objemové omezení úročené částky či zda se jedná o již stávající, nebo nové finanční prostředky převedené z jiných bank.

Spolu s novou úrokovou sazbou 2,01 % ročně přináší běžný účet NEO řadu dalších praktických výhod. Jeho založení a vedení je zdarma a rovněž zdarma jsou výběry hotovosti platební kartou z libovolného bankomatu kterékoliv banky v České republice i zahraničí. S využitím externích fintech partnerů mohou klienti přes internetové bankovnictví snadno sjednat cestovní pojištění či jiný finanční produkt. Založení běžného účtu NEO je možné během pár minut na stránkách www.expobank.cz a zvládne to každý. Kamennou pobočku naleznou klienti v Praze na Pankráci.

Tisková zpráva v pdf ke stažení ZDE