Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Podpořte s námi Giving Tuesday

Letos poprvé se oficiálně hlásíme ke globálnímu charitativnímu projektu Giving Tuesday. I při této příležitosti můžete s námi pomoci získat finanční prostředky pro dobročinné organizace Adventor a Národní ústav pro autismus-NAUTIS. Ty jsou dlouhodobými partnery Expobank CZ a pomáhají osobám s autismem. 

V tomto roce Giving Tuesday oficiálně připadá na úterý 1. prosince. Počínaje dneškem tak můžete až do odvolání přes webové odkazy níže přispět partnerským neziskovým organizacím na jejich aktuální potřeby, tentokrát vyvolané epidemií čínské chřipky.

Adventor potřebuje vybrat alespoň 40 000 korun na vybavení pro telekonferenční poskytování skupinových služeb klientům s poruchou autistického spektra v pražském komunitním centru KOPEC. Díky tomu bude možné nově poskytovat krizové poradenství on-line a pokračovat v poskytování rozvíjejících aktivit. Pro detaily klikněte zde.

NAUTIS nedávno otevřel novou pobočku Střediska osobní asistence v Hradci Králové a potřebuje akutně zakoupit levný osobní automobil, kterým by asistenti mohli dojíždět za klienty a cestovat s nimi v Královéhradeckém kraji. Pro detaily klikněte zde.

Závěrem dodáváme, že během Giving Tuesday můžete přispět i na jakékoliv další aktivity rozličných organizací, jejich kompletní přehled spolu s dalšími informacemi o této mimořádné iniciativě najdete na stránkách www.giving-tuesday.cz.

Děkujeme, že pomáháte.