Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Ondřej Makovec se stal vedoucím týmu Retail Loans Project v Expobank CZ

Vedení Expobank CZ, české banky s 30letou tradicí na zdejším trhu, se koncem loňského roku rozrostlo o Ondřeje Makovce. V pozici vedoucího nově ustaveného týmu Retail Loans Project (Team Head of Retail Loans Project) má na starosti především agilní rozvoj služeb v oblasti spotřebitelských úvěrů s důrazem na digitální distribuci.

Do Expobank CZ se Ondřej Makovec vrací po více než 13 letech strávených v dalších bankách, kde působil na různých pozicích s rostoucí mírou zodpovědnosti. 

Ondřej Makovec absolvoval magisterský obor Finance a bankovnictví na Institutu ekonomických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze a studium zakončil rigorózním řízením tamtéž. Volný čas věnuje rodině a rád si odpočine u strategických deskových her nebo čtením sci-fi literatury. 

Vlajkovým produktem v nabídce individuálního bankovnictví Expobank CZ je běžný účet NEO. Ten je unikátní především díky svému propojení na externí fintech partnery. Jako samozřejmost nabízí vedení zdarma bez podmínek a bezplatné výběry kartou ze kteréhokoliv bankomatu libovolné banky po celém světě.

Tisková zpráva v pdf ke stažení ZDE