Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Expobank Private Banking účastníkem mezinárodní soutěže vyhlášené časopisem Professional Wealth Management

Expobank Private Banking informuje o podání přihlášky do mezinárodní soutěže o „Nejlepší soukromé bankovnictví v České republice“ a o „Nejlepší soukromé bankovnictví ve střední a východní Evropě,“ vyhlášené časopisem Professional Wealth Management (PWM), publikovaným skupinou Financial Times.

V letošním roce bude ocenění PWM Global Private Banking uděleno již podesáté a je považováno za jedno z nejprestižnějších ocenění v oblasti soukromého bankovnictví.

Nejlepší finanční instituce z celého světa budou jako obvykle hledat příležitosti, jak získat vysoké hodnocení od komise složené z finančních odborníků z Evropy, Severní Ameriky a Asie.

Nezávislé a objektivní Performance Assessment (hodnocení výkonnosti) jednotlivých bank bude vyhlášeno v listopadu tohoto roku během slavnostního ceremoniálu v Londýně.

„Vyhlídka na jmenování nejlepším z nejlepších je vysokým oceněním společného úsilí každého odborníka v Expobank CZ. Je to schopnost prokázat významné porotě své úspěchy jak ve vývoji produktů, tak v servisních řešeních. Naším hlavním cílem je profesionální, rychlá a bezpečná obsluha klientů oddělení Expobank Private Banking,“ komentuje Alexey Aleksandrov, ředitel oddělení Privátního a individuálního bankovnictví.

Buďte vždy v obraze: Přihlaste se
k odběru našeho newsletteru – vyplatí se Vám!

  • Vše o našich produktech, službách, akcích a novinkách
  • Nespamujeme: vše důležité pro vás shrneme cca 1 x za měsíc
  • Po zadání a odeslání e-mailu vám pošleme ověřovací e-mail