Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Expobank CZ zvyšuje úrokovou sazbu u běžného účtu NEO na atraktivních 1,40 % ročně, a to na celý zůstatek bez jakýchkoliv dalších podmínek

S účinností již od pondělí 25. října bude všem stávajícím i novým klientům s běžným účtem NEO úročit celý zůstatek atraktivní sazbou 1,40 % ročně. Pro její získání stačí klientům jediné – mít, nebo si založit běžný účet NEO, jehož vedení je zdarma. Expobank CZ je českou bankou s 30letou tradicí na zdejším trhu.
Jejím vlajkovým produktem v nabídce finančních služeb pro občany je běžný účet NEO, který lze jednoduše založit po internetu během několika minut.

„Soustředíme se na to, abychom se vůči klientům chovali vždy férově. Proto poskytneme atraktivní úrokovou sazbu 1,40 % ročně na celý zůstatek všem klientům s běžným účtem NEO a zároveň jim pro získání této sazby nebudeme klást žádné dodatečné podmínky známé odjinud, jako jsou například platby kartou, příchozí platby, objemové omezení úročené částky či zda se jedná o již stávající nebo nové finanční prostředky převedené z jiných bank. I tímto férovým přístupem pomáháme našim klientům snáz překlenout současné náročné období růstu inflace,“ uvedl Radek Lišák, Head of Private & Individual Banking Expobank CZ.


Spolu s novou úrokovou sazbou 1,40 % ročně přináší běžný účet NEO řadu dalších praktických výhod. Jeho založení a vedení je zdarma a rovněž zdarma jsou výběry hotovosti platební kartou z libovolného bankomatu kterékoliv banky v České republice i zahraničí. S využitím externích fintech partnerů mohou klienti přes
internetové bankovnictví snadno sjednat cestovní pojištění či jiný finanční produkt. Založení běžného účtu NEO je možné během pár minut na stránkách www.expobank.cz a zvládne to každý. Kamennou pobočku naleznou klienti v Praze na Pankráci.

Tisková zpráva v pdf ke stažení ZDE