Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Expobank CZ spustila novou generaci on-line založení běžného účtu NEO

Přehlednější, srozumitelnější a celkově uživatelsky přívětivější. Takový je zcela nový způsob, jak si klienti mohou na stránkách www.expobank.cz během pár minut pohodlně sjednat běžný účet NEO, který je bez poplatku za vedení. Stačí jim k tomu chytrý telefon či jiné vhodné zařízení s fotoaparátem, připojení k internetu a dva osobní doklady. Sjednání běžného účtu NEO je zdarma a dostupné on-line kdykoliv a odkudkoliv, což je zvlášť praktické v současné době. Od této digitální inovace si banka slibuje především další nárůst počtu nových klientů. Expobank CZ je tradiční českou bankou působící na zdejším trhu od roku 1991.

S možností sjednat si běžný účet NEO plně on-line přišla Expobank CZ již v létě 2018 jako jedna z prvních bank v České republice. „Od té chvíle jsme důkladně sbírali a zpracovávali podněty od našich klientů. Také jsme průběžně zkoumali možnosti nejnovějších technologií. Výsledkem tohoto našeho úsilí bylo, že jsme na podzim 2019 zahájili agilní vývoj zcela nové generace on-line sjednání běžného účtu NEO. Tu nyní slavnostně uvádíme do testovacího provozu,“ uvedl Přemysl Valouch, ředitel oddělení Personálního bankovnictví Expobank CZ.

Běžný účet NEO je vlajkovou lodí v nabídce osobního bankovnictví Expobank CZ. Nabízí atraktivní úročení vkladu ve výši 0,65 % p. a. bez omezení jeho výše a délky a inovativní přístup k partnerským službám, například možnost on-line investovat do cenných kovů. Zdarma je založení a vedení účtu, vystavení mezinárodní bezkontaktní platební karty Mastercard Standard, výběry z bankomatů v České republice a zahraničí, tuzemské odchozí elektronické platby včetně zřízení trvalého příkazu a inkasa, elektronické odchozí a příchozí SEPA platby, tuzemské příchozí platby, internetové bankovnictví a výpisy zasílané e-mailem.

Další informace včetně detailního popisu celého procesu on-line sjednání běžného účtu NEO naleznou klienti na stránkách www.expobank.cz.

Tisková zpráva v pdf ke stažení ZDE