Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Expobank CZ reaguje na trvale zvýšenou inflaci a navyšuje všem klientům s běžným účtem NEO spořicí úrokovou sazbu na atraktivních 0,50 % ročně

Bez skrytých podmínek a omezení.Bez skrytých podmínek a omezení. Povzbudivé zprávy v době všeobecně nízkých úrokových sazeb a dnes oznámené téměř tříprocentní inflace za květen se dočkali klienti Expobank CZ. S účinností od pondělí 14. června jim Expobank CZ bude úročit celý zůstatek na běžném účtu NEO vyšší, atraktivnější sazbou 0,50 % p. a. Změna se týká jak stávajících, tak nových vkladů, a to navíc bez skrytých podmínek či omezení. Dosud banka úročila celý zůstatek na běžném účtu NEO sazbou 0,25 % p. a. Expobank CZ je českou bankou s 30letou tradicí na zdejším trhu. Zaměřuje se na domácí a zahraniční korporátní klientelu, privátní bankovnictví a na finanční služby pro občany v čele s běžným účtem NEO, který lze jednoduše založit po internetu během pár minut.

Expobank CZ klade důraz na férovost a transparentnost všech svých finančních produktů. „Na rozdíl od některých jiných bank na trhu jsme pro získání lepší úrokové sazby nestanovili klientům podmínky a omezení, jako je například nutnost sjednat si další produkt banky, několikrát zaplatit platební kartou ve stanoveném období či si na běžný účet nechat posílat výplatu. U běžného účtu NEO od Expobank CZ žádné takové či podobné podmínky a omezení nejsou. Každému klientovi budeme úročit celý zůstatek sazbou půl procenta ročně, a navíc bez ohledu na to, zda se jedná o stávajícího klienta, či nového, a to je fér,“ vysvětlil Radek Lišák, Head of Private and Individual Banking Expobank CZ.

Spolu s novou úrokovou sazbou 0,50 % p. a. přináší běžný účet NEO řadu praktických výhod. Jeho založení a vedení je zdarma a rovněž zdarma jsou výběry hotovosti platební kartou z libovolného bankomatu kterékoliv banky v České republice i zahraničí, což přijde vhod zvlášť během nadcházejících letních prázdnin. S využitím externích fintech partnerů mohou klienti přes internetové bankovnictví snadno sjednat cestovní pojištění či jiný finanční produkt. Založení běžného účtu NEO je možné během pár minut na stránkách www.expobank.cz a zvládne to každý.

Tisková zpráva v pdf ke stažení ZDE