Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Expobank CZ přichází s vertikální platební kartou, novým sloganem The Upright Bank a moderními webovými stránkami

Vyniká svým svěžím a minimalistickým designem nastojato a díky tomu ihned poutá pozornost. Taková je zcela nová, vertikální platební karta Mastercard, kterou zdarma obdrží všichni noví klienti s běžným účtem NEO od Expobank CZ. Neobvyklá novinka na první pohled reprezentuje nový slogan banky „The Upright Bank“, což se dá volně přeložit jako banka, která stojí zpříma. Záměrem Expobank CZ v oblasti finančních služeb pro občany je vytvořit sebevědomou, moderní nízkonákladovou digitální banku, která je postavená na tradičních hodnotách bankovnictví a má klienta vždy na prvním místě. 

Jsme banka, která stojí vzpřímeně, nohama na zemi, The Upright Bank, čemuž odpovídá i nastojato pojatá platební karta. Klientům nabízíme jen to, co bychom doporučili své rodině a nejlepším přátelům, tedy atraktivní finanční produkty, které jsou pro ně vždy férové a transparentní. Současně změnou prošel i náš web www.expobank.cz, který nyní mnohem lépe odráží naše hodnoty a modernějším a přehlednějším způsobem vede klienta k cíli,“ uvedl Radek Lišák, ředitel oddělení privátního a individuálního bankovnictví Expobank CZ.

Vertikální debetní karta Mastercard Standard od Expobank CZ funguje při placení či výběrech hotovosti z bankomatů jako obdobné platební karty. Klienti Expobank CZ se však oproti zákazníkům většiny bank na českém finančním trhu mohou lépe ochránit před nevýhodnými směnnými kurzy při platbách kartou v cizině. Službu blokace DCC plateb, která dokáže turistům s platební kartou vedenou ke korunovému účtu ušetřit na dovolené v zahraničí i stovky českých korun, poskytuje Expobank CZ u svých platebních karet zdarma a bližší informace o ní uvádí na stránkách https://www.expobank.cz/dcc-blokace.

Spolu s novou vertikální kartou přináší běžný účet NEO od Expobank CZ řadu praktických výhod, především spořicí úrokovou sazbou 0,50 % p. a. na celý zůstatek. Založení a vedení běžného účtu NEO je zdarma a rovněž zdarma jsou výběry hotovosti platební kartou z libovolného bankomatu kterékoliv banky v České republice i zahraničí, což přijde vhod zvlášť během nadcházejících letních prázdnin. S využitím externích fintech partnerů mohou klienti přes internetové bankovnictví snadno sjednat cestovní pojištění či jiný finanční produkt. Založení běžného účtu NEO je možné během pár minut na stránkách www.expobank.cz a zvládne to každý.

Tisková zpráva v pdf ke stažení ZDE