Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Expobank CZ posiluje vedení o Radka Lišáka, Head of Private & Individual Banking

Na novou pozici ředitele oddělení Privátní a individuální bankovnictví (Head of Private & Individual Banking) v Expobank CZ nastoupil koncem června Radek Lišák. V této vedoucí roli zastřeší jak osobní, tak privátní bankovnictví. Jeho hlavním úkolem bude především rozvoj dlouhodobé obchodní strategie banky s cílem posílit její pozici v uvedených segmentech, včetně agilního rozvoje digitálních kanálů. Expobank CZ je českou bankou s více než 29letou tradicí na zdejším trhu.

Radek Lišák přináší do Expobank CZ své 20leté pracovní zkušenosti s finančními službami především v oblastech individuálního bankovnictví, investic a treasury. Kariéru začal v české pobočce Citibank, kde na různých pozicích s rostoucí mírou odpovědnosti strávil necelých 12 let. Dále pracoval v ČSOB Private Banking a v J&T Bank. Ve volném čase rád sportuje a vaří.
Vlajkovým produktem osobního bankovnictví Expobank CZ je běžný účet NEO. Ten nabízí vedení zdarma bez podmínek, zdarma výběry kartou ze kteréhokoliv bankomatu libovolné banky po celém světě či on-line propojení s atraktivními fintech partnery.
Privátní bankovnictví Expobank CZ poskytuje na míru šité finanční služby náročné klientele z České republiky i zahraničí.

Tisková zpráva v pdf ke stažení ZDE