Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Expobank CZ nově nabízí iOS verzi mobilní aplikace pro bezpečnější platby na internetu a pohodlnou správu karet

Od dnešního dne mohou klienti Expobank CZ pomocí uživatelsky přívětivé mobilní aplikace potvrzovat platby kartou u internetových obchodníků, kteří využívají pokročilé zabezpečení 3D Secure. Navíc lze v mobilní aplikaci kdykoliv a odkudkoliv spravovat karty nebo schvalovat operace uskutečňované v internetovém bankovnictví. Ověření provádějí klienti skenem obličeje (Face ID), otiskem prstu (Touch ID) nebo zadáním PIN kódu. Expobank CZ je úspěšnou českou bankou s 29letou historií na zdejším trhu. Její vlajkovou lodí v oblasti osobního bankovnictví je běžný účet NEO nabízející nejen vedení účtu zdarma, ale také atraktivní úrokovou sazbu pro vklad bez omezení jeho délky a výše a zdarma výběry z bankomatů v České republice a zahraničí.

Nová mobilní aplikace od Expobank CZ přináší vedle potvrzování karetních transakcí na internetu celou řadu výhod pro pohodlné ovládání platebních karet vydaných Expobank CZ a další on-line operace. „Mezi nejatraktivnější funkce patří hlavně možnost ihned zablokovat a odblokovat kartu, nastavovat finanční limity pro platby a výběry hotovosti, měnit PIN kód karty či kartu aktivovat. Rozšiřujeme tak naši nabídku digitálního bankovnictví a zároveň ještě více zvyšujeme úroveň bezpečnosti a pohodlí pro naše klienty,“ uvedl Přemysl Valouch, ředitel oddělení Personálního bankovnictví Expobank CZ.

Mobilní aplikace Expobank CZ pro operační systém iOS je zdarma ke stažení na App Store a pro její používání je potřeba ji nejdříve aktivovat v internetovém bankovnictví. Klienti s operačním systémem Android si mohli stáhnout autorizační aplikaci Expobank CZ již dříve.

Tisková zpráva v pdf ke stažení ZDE