Na strži 2102/61a
140 00 Praha 4

08:00 – 19:00
Pondělí – pátek

Alexey Aleksandrov ředitelem privátního a osobního bankovnictví Expobank CZ

Na strategickém řízení Expobank CZ se nově podílí Alexey Aleksandrov (44). Do české banky přešel ze společnosti Norvik Banka v lotyšské Rize, kde působil jako Senior Vicepresident a vedl sektor privátního bankovnictví.

Alexey Aleksandrov bude nejen aktivně řídit týmy privátního a osobního bankovnictví, ale podílet se bude i na strategických aktivitách banky a plánech pro další období. Jeho hlavním úkolem bude řízení zkušeného týmu profesionálů, kteří pro své klienty vytváří optimální strategii zhodnocování jejich aktiv.

„Expobank si dlouhodobě zakládá na tom, aby byla svým zákazníkům především partnerem, na kterého se při strategických rozhodnutích mohou spolehnout. Mým úkolem bude udržet rostoucí trend zákaznické spokojenosti a zaměřit se na maximální podporu a poradenství našim klientům,” uvádí Alexey Aleksandrov.

Alexey Aleksandrov má více než 22 let zkušeností v oboru, kromě působení v Norvik Banka pracoval ve vedoucích pozicích v UkrSibbank BNP Paribas Group nebo Ukrgasbank na Ukrajině.

Buďte vždy v obraze: Přihlaste se
k odběru našeho newsletteru – vyplatí se Vám!

  • Vše o našich produktech, službách, akcích a novinkách
  • Nespamujeme: vše důležité pro vás shrneme cca 1 x za měsíc
  • Po zadání a odeslání e-mailu vám pošleme ověřovací e-mail